Ere-leden v.v. Edesche Boys

 

Jan Struik
Benoeming in 1971


Jan Struik was vanaf de oprichting betrokken bij v.v. Edesche Boys. Heeft in de
oorlogsjaren samen met Bart van de Hoeve en Aart van de Vliert de vereniging bij
elkaar gehouden. Jan is jarenlang voorzitter geweest. In 1971 stopte Jan Struik als
bestuurslid en werd daarbij benoemd tot Ere-lid van de vereniging.

 

Henk Nijenhuis
Benoeming op 22-12-1982

 

Bart van de Hoeve (Bart Hoef)
(overleden op 2-03-1984)
Benoeming op 2-11-1979


Bart van de Hoeve is van onschatbare ware geweest voor de vereniging. Bart is vanaf de
oprichting betrokken geweest als bestuurslid van v.v. Edesche Boys, en zou het bestuur pas
verlaten bij zijn overlijden op 73 e jarige leeftijd.

 

31 oktober 1952 - Gouden Speld 25-jarig bestuurslidmaatschap
1 oktober 1967 - Benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau (40 jaar
bestuurslid)
23 oktober 1976 - Legde 1 ste steen clubhuis
1 oktober 1977 - Benoeming Bondsridder K.N.V.B.

 

 

Willem Heijink
Benoeming op 23-09-2013


Willem is al 55 jaar lid van de vereniging en heeft vele vrijwillige functies gedaan, en
jarenlang in het 1 ste elftal gespeeld. Later is hij van diverse jeugd en senioren elftallen
leider en grensrechter geweest. In 1998 tradt hij toe tot het bestuur als
wedstrijdsecretaris en is inmiddels meer als 15 jaar bestuurslid. Ook is Willem
beheerder van de kantine.